Robert RedfordI

Charles Robert Redford Jr.

8,3
22 283 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Redford

Uwielbiam Go, cudnie gra, jest nieziemsko przystojny i ma to coś czego polski facetem brakuje KLASĘ przez duże K. Niepowtarzalny mężczyzna.

Ines82

To moj ulubiony aktor, a wszystko zaczelo sie od filmu "zaklinacz koni" ... grał tam cudownie. a jaki jest Twoj ulubiony film z Nim?

marysia_15

Poniewaz podzielam zdanie, powiem tylko ze dla mnie naj byl w Pozegnaniu z Afryką. Genialny film, genialna gra pary Streep-Redford.

marysia_15

Hej Ines musisz być strasznie rozczarowana swoimi partnerami.

marysia_15

super aktor

marysia_15

Pożegnanie z Afryką, Up close and personal, „namiętności” przeszedł bez echa, a szkoda.

Ines82

Dla mnie jego najlepsze role to w parze z Paulem Newmanem czyli "Butch Cassidy i Sundance Kid" oraz "Żądło" lubię też "3 dni kondora"!

miko_klimkiew

Aha przystojny był kiedyś ale cóż wiek zrobił swoje, jest jescze coś zauważcie jak super muzyka była w tych filmach w których grał z nieodżałowanym )-: Paulem Newmanem, pozdrawiam fanów obydwu aktorów!

użytkownik usunięty
miko_klimkiew

o tak, KLASA. Paul również niezwykle przystojny.

Chciałbym się zestarzeć tak jak Redford.

Ines82

Polecam, jeśli jeszcze ktoś nie obejrzał... film " Tacy byliśmy" z Barbarą Streisand, cudowny :)
I podzielam zdanie przedmówczyni że Robert Redford i Meryl Streep to świetny duet filmowy!

Ines82

To mój fizyczny ideał mężczyzny. Najwspanialszy był chyba w "Trzech dniach Kondora" i "Pożegnaniu z Afryką"- mogłabym oglądac nieustannie- ze względu na niego :)

Ines82

Może i masz racje że polscy mężczyźni nie mają klasy,ale polskie kobiety też jej nie mają.

pora2

uważam że polskie kobiety mają i klasę i urodę w przeciwieństwie do polskich mężczyzn, niestety kilkadziesiąt lat temu kilka państw postanowiło wytępić nasz naród. Wszystkich wysokich mężczyzn wzięto do wojska,przypominam że tych niskich do wojska nie brali w ogóle. Polską inteligencję wymordowali,większość jaka została to miernota pod względem intelektualnym jak i fizycznym. I zaraz mnie tu wszyscy potępią, ale uważam że polscy faceci są najmniej urodziwi w całej Europie. Jest to niestety "zasługa" wojen jakie nasz kraj przeszedł.
A co do polskich kobiet hmm radze się przejechać np. do Anglii czy Niemiec zobaczyć jakie tam są kobiety, zaniedbane brzydkie i po prostu głupie. Polki są piękne co druga dziewczyna na ulicy wygląda jak modelka, niestety nie mają w czym wybierać.

Ines82

Pff, ale dołożyłaś do pieca...

Jak się mieszka na jakimś Zakrzewie to tylko samych łachmytów się ogląda. Ty chyba przystojnych, polskich facetów nie widziałaś, a sama se wlewasz.

Jimmy

Mieszkam Poznaniu mam 27 lat w swoim życiu widziałam wielu mężczyzn, zwiedziłam cala Europe, mieszkałam klika lat w U.S.A od dłuższego czasu jestem w Polsce i jeszcze raz powtórzę, w porównaniu do Europy czy Stanów Zjednoczonych polscy faceci wypadają tragicznie, poza tym ze wyglądają najłagodniej mówiąc średnio to bardzo często brak im klasy i kultury osobistej. Wiadomo ze są wyjątki, niestety szkoda ze tylko wyjątki.

Ines82

Coś w tym jest, wystarczy przejść się ulicy, piękne dziewczyny przechadzają się z nieciekawymi facetami. Byłoby to jakoś zrozumiałe gdyby mieli jakiś urok lub nie byli pozbawienie manier, ale niestety tak często nie jest. Tak więc nie powinno nikogo dziwić, że choć większość kobiet woli brunetów, to niemal każda zachwyca się RR.

Ines82

Wypowiedź, której zapewne nie powstydziłby się sam Joseph Goebbels - Minister Propagandy Rzeszy. Pozdrów swojego ojca i opowiedz mu jaki jest brzydki, bez klasy bo to tylko Polak. Wiesz, może i skończyłaś kilka specjalności ale zapewne z nieżyciowych kierunków humanistycznych. Twoja wypowiedź to już jest mogiła.

Ines82

Wydaje mi się ,że wygląd to nie wszystko a o tym czy dana osoba ma klase decyduje sposób w jaki się zachowuje.Osobiście wielokrotnie byłem świadkiem czy to w kubach , czy na dyskotekach zachowania się naszych "pieknych" polskich kobiet i z klasą to nie miało nic wspólnego.

pora2

ale przynajmniej są piękne, a polscy faceci ani klasy ani urody.

Ines82

Świnie jak wymalujesz to też będzie "piękna" i "z klasą". Nienawidzę takich samozwańczych dam, królewnych i gwiazd, które nawalą na siebie 2 metry tynku, zakręcą dupskiem i myślą, że są fajne, dorodne, i mONdre.

A czy facet naprawdę musi być urodziwy? Myślałem, że kolo ma być po prostu męski, charyzmatyczny, opiekuńczy, inteligentny, z poczuciem humoru, a nie - jak to się teraz zwykło mówić - boski, śliczny, czy też mega-ciacho :)

Jimmy

'..Ma być po prostu męski, charyzmatyczny, opiekuńczy, inteligentny, z poczuciem humoru..' - przyznam, że faktycznie taki nie musi być urodziwy, tylko gdzie oni są!

Jimmy

tu nie chodzi o to żeby był mega przystojny, tylko o to że Polacy poza tym że nie są urodziwi to nie mają za grosz klasy, naprawdę ciężko spotkać, inteligentnego kulturalnego charyzmatycznego i pewnego siebie faceta z klasą, a jak już taki gdzieś się uchował to zachowuje się jak królewicz bo wie że jest rodzynkiem w tym cieście.

Jimmy

ps. a świnie jak wymalujesz nigdy nie będzie piękna będzie po prostu świnią z tapetą. Myślisz że makijaż potrafi zamienić brzydką dziewczynę w piękność ? Mylisz się ! Piękne dziewczyny są piękne bez względu na to czy mają tonę tapety czy ani grama.

Ines82

Oj, powtarzasz się cały czas o tej klasie, a tobie samej pewnie jej brak. Znajdź sobie jakiegoś "słodkiego" Araba, czy Turka (z KLASĄ, rzecz jasna!), tylko jak już cię zacznie tłuc to nie szukaj pocieszenia w ramionach rodowitej pyry.
I nie sądzę, żebym się mylił. Ładna, normalna, skromna dziewucha nie musi się tapetować nawet pomimo jakichś widocznych niedoskonałości (pamiętajcie: lepiej widoczne blizny po trądziku, niż nienaturalne tony pudru na twarzy!); brzydka, zakompleksiona gwiazda - owszem. Wtedy staję się pikna i fajna (wg. siebie, oczywiście!)

Jimmy

No i mamy typową odpowiedź polaczka, jak mi nie pasują Polacy to oczywiście oglądam się za arabami albo turkami. Mój boże jaką ty masz ułomną wiedzę, otóż pragnę cię poinformować że na świecie istnieją tez inne narodowości !!! Weź się człowieku ogarnij i popatrz trzeźwym okiem na typowego polaka jak wygląda i co sobą reprezentuje, oczywiście nie chcę uogólniać bo są też w tym kraju inteligentni i przystojni, ale jest ich zdecydowanie za mało.
Widzę że jedyne co możesz zarzucić polką to ich makijaż, jedź do Anglii tam się dziewuchy nie malują i może docenisz ich naturalne piękno ahaha...

Ines82

a tu coś na potwierdzenie moich słów http://kobieta.wp.pl/gid,11679759,img,11679766,kat,26263,galeriazdjecie.html?T&t icaid=19182&_ticrsn=3

Ines82

A jaka definicja typowego polaczka, jego wyglądu, i riposty? Z arabem i turkiem, jak zwykle nie złapałaś, boś, zwyczajnie, za krępa intelektualnie. Znam takie jak ty, nimfomanki, oraz inne zakompleksione bladzie i miss PGR-ów! Zarzucasz naszych facetom, że wyglądają jak pół dupy zza krzoka i nic sobą nie reprezentują, a ciekaw jestem jaka ty jesteś przystojna (hahaha!) i jakie wartości są dla ciebie najważniejsze?

A ten poniższy link to możesz se wsadzić między nogi. Takie gówniane artykuły piszą osoby twojego pokroju, więc zbytnio nie wychylaj się, bitch...

Jimmy

Ani ze mnie blondzia ani zakompleksiona, ani nimfomanka. Skończyłam dwa kierunki studiów za idiotkę też się nie uważam. Jestem obiektywna i uważam się za bardzo atrakcyjną dziewczynę. Gdyby tak nie było nawet nie śmiałbym krytykować urody polskich facetów.
Ps. nie znasz takich jak ja bo w realnym świecie nawet bym na ciebie nie spojrzała, na takich chamów i męskich szowinistów szkoda czasu.

Ines82

Zapomniałaś jeszcze dodać, że jesteś bardzo skromna...

Jimmy

a dlaczego mam być nieszczera. Rozumiem że tak byś wolał bo to takie polskie zachowywać jak zakompleksiona myszka.

Ines82

Ines, ty za to klasy nie masz wogóle. Śmiesz oceniać polskich mężczyzn, a pewnie nic o nich nie wiesz. Widzisz buraczane mordy na wiejskich drogach i już tworzysz obraz całego społeczeństwa. Podejrzewam, że jakiś Polak Cię skrzywdził w przeszłości, może nie w tą dziurkę wsadził, no ale ewidentnie widać, że pałasz wielką niechęcią do płci męskiej. Mieć klasę to być skromnym w sytuacji, gdy ma się pojęcie o swojej wartości. Ty za to mówisz jaka jesteś wspaniała, wykształcona, zwiedzająca świat, ale powiem ci jedno. "Chłop ze wsi może wyjść, ale wieś z chłopa nigdy". Tak jest w Twoim przypadku, moja droga.

Cauder

Chcesz sypać przysłowiami to się ich naucz w poprawnej wersji i zajmij się swoimi dziurkami.

użytkownik usunięty
Jimmy

nie marnuj już energii, bo to, o czym ona pisze, jest bardzo prawdziwe. jeśli dla ciebie Polacy sę przystojni, nie ma sprawy, jeśli w nich gustujesz. pozwól wysłuchać głosu kobiet. gdy biegam po jakimś europejskim mieście, zachwycam sie nonstop urodą mężczyzn, w polsce na palcu jednej dłoni jestem w stanie wymienić takich, za którymi krzyknęłabym: łał. oczywiście istotne znaczenie ma tu dbanie o siebie, gust i maniery, nie tylko piękna mordka i wysoki wzrost.

"Na palcu jednej dłoni"? Wtf?

Ines82

Przychalam się do zdania ines. W Polsce są wybrakowani mężczyźni. Przez ostatnie kilkadziesięt lat, przwyczaiły ich nasze matki do tego że facet obojętnie jaki będzie, byle był. Do tej pory są tak wychowywani. Nie umieją przyjmowac krytyki, tylko odpierają ją chamskimi odzywkami typu: Polki są łatwe, lubia Arabów, Murzynów, sa wyzywane po forach To wynika z ich zerowej pewności siebie, obecnie kobiety wolą być samotne niż użerać się z takimi jednostkami. Na zachodzie jest więcej kultury, każda kobieta potrafi być skomplementowana i doceniona, Słyszałam o wysokiej kulturze bycia Francuzów, nawet ci Włosi z ich nachalnym flirtem wydają się sympatyczniejsi od Polaków, którzy na trzeźwo i po pijaku wyzywają. Na ulicy dziewczyna może być potraktowana na każdy sposób, nikt jej nie weźmie w obronę, bo nie ma kto, zezwierzęcenie i schamienie do reszty. Tylko im zgrzewkę i mecz załatwić to nic im od zycia więcej nie trzeba. A nam do zycia nie trzeba takich osobników. I naprawdę to jest żałosne, że Polacy swoje frustracje związane z wybrzydzaniem kobiet wylewają na nie same, zamiast wziąc się za siebie.

noehhs

hm co do kultury to się przychylam mnóstwo chamów, pijusów i prostaków ale co do urody to niekoniecznie np. wśród młodego pokolenia jest sporo przystojniaków a taki Paweł Delong ??

miko_klimkiew

ma chłop sporo atutów i wysoki jest na pewno :) a co do wzrostu to ja sam mam np. 186 cm a w mojej bliskiej rodzinie jest kilku gości powyżej 190 cm (brat mojego ojca miał 194 cm a jego syn 196cm) :) to tyle na ten temat do widzenia :-)

noehhs

Oj bardzo prawdziwe to co napisałaś, mam identyczne zdanie na ten temat. To prawda że największy błąd popełniają matki wychowując ich w przekonaniu że syn to syn, to już przecież klasa sama w sobie, to przecież siostra albo mamuśka posprząta, ugotuje a ty sobie synku siedz i odpoczywaj bo przecież jesteś mężczyzną. Potem taki "menszczyzna" wchodzi w związek i nic poza wymaganiami nie potrafi zaoferować kobiecie a niech ta kobieta spróbuje się sprzeciwić...

użytkownik usunięty
Ines82

Ines82 , czyli wg Ciebie co mają zrobić ci "brzydcy" lub "co najwyżej średniaki"?? Może w ogóle nie mają szukać drugiej połówki (bo przecież są NIEGODNI "piękna" polskich dziewczyn!).Albo najlepiej brzydcy panowie zakładamy worki na głowę i siedźmy w domach:D
Albo po co to ciągnąć.. powieśmy się dla sprawy ;) i zostawmy miejsce tym ciastkom, ciasteczkom i naj naj :)

Ines82

I też gruba przesada z tym, że Angielki czy Niemki są brzydkie. Spędziłem sporo czasu w USA, gdzie poznałem także wiele angielek (na uniwersytecie - wymiany) i były to piękne dziewczyny, o wyglądzie zupełnie innym niż ten nudny, słowiański typ urody. Miały piękne rysy twarzy, ok - być może sporo z nich miało nadwagę, ale trafiały się też szczupłe, a wręcz i chude. Nie wypowiadam się za całe USA i całą Anglię, mieszkałem koło Nowego Jorku, więc mogę mówić tylko o tamtym regionie, ale szczerze to gdybym miał wybierać między piękną polką a piękna amerykanką czy angielką, wybrałbym to drugie. Nie chcę przez to powiedzieć, że polki są brzydkie - moja dziewczyna to polka z krwi i kości ;) ale też nie przesadzałbym z tym najeżdżaniem na amerykanki czy brytyjki. Wielu polkom także brakuje klasy i choćbyś nie wiem jak walczyła, nie będziesz w stanie temu wiarygodnie zaprzeczyć.

Ines82

...współczuję kobietą które uważają że my Polacy jesteśmy do niczego... kobiety które tak uważają są śmieszne i trzeba takim współczuć bo zapewne ich doświadczenia z partnerami muszą być frustrujące .. 2 tygodnie temu byłem w niemczech i widziałem tam wiele ładnych kobiet zwłaszcza tych pochodzenia tureckiego (śliczne), a co do Pani Ines82 to co powiesz na opinie która krąży po wielu krajach arabskich że " polki należą do łatwych kobiet" ?? ..z resztą skąd wiesz że Robert Redford ma klase skoro go nawet nie znasz ?? takie opienie jak Twoja na temat polaków to typowy brak klasy, i pokazuje w idealny sposób że jesteś bardzo ograniczona i mało inteligenta. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia bo ta choroba na którą cierpisz/cie może okazać się groźniejsza niż Ci/Wam sie wydaje.

Ines82

Ines, absolutnie podpisuję się pod tym co piszesz na temat Redforda. Jest nieziemski! Zakochałam się w nim po "Pożegnaniu z Afryką" i odkochać nie mogę. (A tak na marginesie, w temacie drugoplanowym też podzielam część Twoich opinii ;-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones