Robert RedfordI

Charles Robert Redford Jr.

8,3
22 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Redford

Czy on jest jakoś spokrewniony z Bradem??? No kurcze, obejrzyjcie go jak był młody, np. w ŻĄDLE, tam wygląda jak Pitt, ten sam uśmiech, twarz, włosy, ruchy, gesty...komu się jeszcze tak skojarzyło?

Dorientes

Mi :)

Dobry_2

Mi też =) Jak obejrzałam (po raz drugi zresztą) "Wszystkich ludzi prezydenta".

Dorientes

Robert Redford jest przecież ojcem Brada Pitta! Myslalam ze to wiadome.

Free

Moja Mama jest w 100% tego pewna9że są spokrewnieni). Tez się z tym zgadzam. Popełniacie tylko jeden powazny błąd- to Pitt jest podobny do Redford'a. Pozdrawiam ; )

Free

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA gdzie to wyczytales?? w bravo?? kiedys byly takie spekulacje ale to nie prawda... Pitt pochodzi z jakiejs wioski (nie pamietam nazwy) a nie z aktorkiej rodziny, tym bardziej nie z rodziny redforda :-)

Dorientes

Jestem zaskoczony czytając wasze komentarze. Nie mam pojęcia w którym miejscu ci dwaj aktorzy są podobni.

TIR

Ja też nie widze, zadnego podobieństwa :/

donZabol

Fakt. Są niezwykle do siebie podobni! Ale pokrewieństwa brak...

TIR

Jak by się uparł to by może znalazł. ;)))) Ale żeby jakieś uderzające to nie powiem. ;)))

KROPKA

o właśnie wkońcu ktoś to zauważył. przcież oni są identyczni to niesamowite

Dorientes

ale przecież kiedyś sam Redford powiedział, że zataili, to, żeby nie było, że Brad dostaje role, bo ma plecy, może to plotki, ale ja też widzę podobieństwo ;)

Dorientes

To pitt wygląda jak redford i jest do niego podobny.

Kryychaa

gdzie tam są podobni do siebie jak kolor czarny i biały

Mr_T

Ja nie widzę żadnego podobieństwa poza kolorem włosów.

Dorientes

Dokładnie to samo pomyślałam jak oglądałam "Żądło"! Są podobni!

Dorientes

Do Redforda bardziej podobny jest Eric Close - ten to wygląda jak klon R.R. W "Wybrańcach Obcych" zwłaszcza rzuca się to w oczy.

penthesileia

Faktycznie są podobni, ale Redford podoba mi się dużo bardziej, zwłaszcza jak był młody :)

miss_russ

Ja jestem przekonana ze Pitt jest ..."robiony"na Redforda,tzn.w jakis sposob do niego upodabniany..a moze to jego idol;p w kazdym razie uwazam ze sa bardzo podobni,rowniez ze wzgledu na pewne cechy zewnetrzne,np.blond wlosy.pzdr

Dorientes

może i podobni, ale Robert coś w sobie miał, a Brada nie lubię...

Dorientes

ludzie...
oglądnijcie sobie coś starszego to zauważycie niesamowie podobieństwo..
wiadomo, że w "ZAWÓD: SZPIEG" gdzie grają razem trudno zauwazyć podobieństwo bo Redford jes trochę starszy od Pitta :)
Ale zobaczcie sobie "Trzy Dni Kondora" - mogę się załłożyć że po tym filmie nie powiecie już żę nie jest podbny do Pitta.
tam wyglada dokładnie tak jak Pitt teraz.
ale pokrewieństwa podobno braq :

davemaster

No - powiem Ci, że raczej słabo. Rysy twarzy, uczesanie - zupełnie inne. Jedyne, co ich łączy to kolor włosów i kwadratowa szczęka.

Dorientes

Nie wygląda, bo jest znacznie przystojniejszy ;)

morven

Ja też czytałam , że Robert Redford jest ojcem brada , a że jego życiorys był zmyślony ale teraz nie wiem czy to prawda

ete19

ete19- to był żart czy na serio??

Jak dla mnie są bardzo podobni. To nie znaczy, że np. mają takie same oczy czy coś (szczękę mają taką samą:P), ale ogólnie jak się na niego patrzy to przychodzi na myśl ,,BRAD PITT!!". Mi on się nawet kojarzył z Bradem w ,,Niemoralnej propozycji".

Dorientes

Brawo! WReszcie ktoś mnie poparł. Oczywiście, że są bardzo do siebie podobni. Tj według mnie. I obaj baardzo mi sie podobają i jako aktorzy i jako mężczyźni ;)

Sindalain

Myślałam ze padne jak to czytałam. Redfors ojcem Brada? A może ojcem Siostry? a ta kwadratowa szczeka to mnie dobila. tu sie normalnie polac mozan jak sie to czyta:P
pozro dla wszystkich fanow Redforda:*

Nimfadorka_2

http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/05_02/bradrefordDM2105_468x435.jpg

No i co :D

użytkownik usunięty
Dorientes

Wiecie, może to nie najlepszy przykład.. Ale jestem w trakcie oglądania "Wielki Gatsby" i 38-letni wówczas Redford naprawdę wygląda jak obecny Pitt.. Aż nie mogę wyjść z podziwu, podobieństwo bije niemal na każdym ujęciu.. Poważnie.

Dokładnie- podobieństwo niezwykłe, jak Brad ma dłuższe włosy można ich pomylic!!!

agnieszka_26

Mi jeszcze do ich typu pasuje jon bon jovi ;) http://www.filmweb.pl/o9589/Jon+Bon+Jovi

Też zauważyłam podobieństwo, niesamowite... od razu rzuciło mi się w oczy. Ci którzy nie widzą żadnego podobieństwa między Pittem a Redfordem, niech lepiej okulary założą...

Dorientes

Moze troche, ale Redford jest o wiele przystojniejszy (nawet na starosc jest ciacho)... O wiele bardziej podobnie sa Londonowie do Spadera niz Pitt do Redforda...

Dorientes

ja tez widze to podobieństwo, ale jakos nie wierze zeby Redford byl jego ojcem. nie ukryli by tego. media by to odkryły.

Dorientes

zobaczcie 37 i 38 zdjecie w galeri!! co o tym myslicie????

Franka_2

Jak dla mnie to on niesamowicie podobny do Pitta jest w "Wielkim Gatsy'm" no chwilami masakryczne podobieństwo

Dorientes

Brad Pitt nigdy się nie umywał do Redforda :))

użytkownik usunięty
pinks

dokładnie. Pitt wymięka przy urodzie Redforda, w którym od zawsze zakochana jest moja mama, a Pitta facjaty nie cierpi.

Dorientes

Ja wogóle myślę że Hollywood szuka mlodszych zastępców aktorów legend, jest wielu aktorów/ aktorek z mlodego pokolenia którzy sa uderzająco podobni do swoich starszych że tak powiem odpowiedników.
W tym przypadku Brad Pitt jest podony do Roberta. Zauważyłam jeszcze podobieństwo Jareda Leto do John'a Saxon'a w Wejściu smoka gdy ogladałam John'a myslalam że to może ojciec Jareda ale jednak się pomyliłam bo nie są spokrewnieni. Ale gesty, miny wszystko bylo bardzo podobne. Ostatnio oglądając Bonnie & Clyde stwierdziłam że do Faye Dunaway z tamtych lat uderzająco podobna jest Olga Kurylenko.

Dorientes

mi sie strasznie kojarzy z pitt'em;)masakra

Dorientes

Przed nimi był jeszcze Paul Newman, którego Redford starał się naśladować. Także ja zawsze wymieniam tą trójkę razem.

goldenman

Polecam "Butch Cassidy i Sundance Kid" i "Żądło"

Dorientes

nie wiem jak można porównywać genialnego redforda z przecietnym pittem- patrząc i pod względem urody, i talentu aktorskiego. nie widzę najmniejszego podobieństwa pomiędzy nimi

użytkownik usunięty
goskaa28

Przestań się tak emocjonować.. Pokaż mi w całym wątku chociaż jedną osobę, która mówi tu cokolwiek o ich grze, talencie itd. Nie ma. Rozmawiamy o podobieństwie stricte fizycznym. A urodę - cóż.. No widać, ku Twojemu olbrzymiemu wzburzeniu, jakoś można. Bo jeśli tyle osób twierdzi, że są podobni to chyba jednak coś jest na rzeczy. Chyba że tych 20 osób (wliczyłam osoby, które dobitnie stwierdziły: tak, są podobni) napisało tak obrzydliwe rzeczy żeby zrobić Ci na złość.. Szanujmy się, ludzie, trochę opanowania, kultury..

tez uwazam ze sa podobni, ale czy spokrewnieni to watpie chociaz w nic nie
widomo;p

Dorientes

"[Brad Pitt] Przyszedł na świat w rodzinie baptystów jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse."
To teoretycznie wyklucza jakieś większe spokrewnienie ;p


No ale racja, pewnego pięknego dnia mnie oświeciło i zauważyłam podobieństwo.
Kształt oczu mają bardzo zbliżony przede wszystkim.

Dorientes

Czy Wam odpirdoliło z tym porównywaniem? Ani Redford nie jest podobny do Pitta, ani Pitt do Redforda.

myszsza

podobni, bardzo podobni :) znaki znaki znaki

Dorientes

Oczywiście, że są podobni! Muszą być spokrewnieni, silne cechy genetyczne przechodzą na krewnych tj. w przypadku rodziny Kennedych. A ślepcami są Ci, którzy tego nie widzą!

Dorientes

Dokładnie! Ja właśnie oglądam "Szaleńczy zjazd" i od razu mi zaświtało, że to musi być ojciec Brada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones