PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645967}

Wszystko stracone

All Is Lost
6,2 10 546
ocen
6,2 10 1 10546
7,4 13
ocen krytyków
Wszystko stracone
powrót do forum filmu Wszystko stracone

all is lost 5/10

ocenił(a) film na 5

Zawiedziony. Takie mam odczucie co do filmu. Redford zagral niczym w reklamie, nie wyczuwalem w nim emocji, zachowywal sie tak jakby ... gral w filmie. Ciekawe, w tym filmie jednego aktora bylo tez chyba jedno zdanie wolania o sos i jedno slowo ktore zabrzmialo najglosniej w calym filmie - f u c k. Tak tak, to film jednego aktora I jednego slowa I jednego zdania. Ktos to przyrownuje do Life o Pi, ja bym to raczej przyrownal do open water badz cos w tym rodzaju. Niestety, jak dla mnie Redford bezbarwny, scenariusz rowniez, po prostu film o samotnym czlowieku ktory mial pecha na otwartym oceanie

dabram17

Redford to nie typ człowieka, który sam podciągnie film do końca, to jest pewne. Robert grał w niektórych scenach jak drewno, jakby mu nie zależało na tym filmie.

ocenił(a) film na 6
dabram17

"Tak tak, to film jednego aktora I jednego slowa I jednego zdania"-he he dobre,może tak powinni reklamować ten film na plakacie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones