PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645967}

Wszystko stracone

All Is Lost
6,2 10 546
ocen
6,2 10 1 10546
7,4 13
ocen krytyków
Wszystko stracone
powrót do forum filmu Wszystko stracone

To tylko potwierdza jego kunszt aktorski, którego nie doceniałem. Świetny, zupełnie nie nużący film o facecie w łódce!
Odstraszać może jedynie jego alternatywny plakat, który przywodzi na myśl obrazy katastroficzne i filmy przygodowe z
grozą w tle.

Miałem okazję obejrzeć na American Film Festival 2013 i to jeden z lepszych filmów tego festiwalu.

Dla zainteresowanych, o tym i o innych filmach AFF 2013 pisałem pod poniższym adresem.
http://obszary.com/2013/11/03/american-film-festival-2013-relacja/

kajettanus

Ciekawe bo mam kompletnie odmienne zdanie. Redford kompletnie nie dał rady a jego postać mógłby zagrać ktokolwiek.
No niestety kolejny dziadek wciśnięty na siłę do produkcji, żeby przyciągnąć widza nazwiskiem.
Film bezdennie nudny.

ocenił(a) film na 7
_MAX_

Kompletnie się nie zgadzam, nie mogłam oderwac wzroku i byłam cały czas z nim, cały czas przejęta.

_MAX_

Nie wiem w czym nie dał rady? To film od którego nie można oderwać wzroku ani na sekundę, a widz jest w ciągłym napięciu emocjonalnym. To wszystko dzięki fenomenalnej roli Redforda. Rusza się wolno - bo jest stary, nie mówi - bo po co, wydaje się ogolony - a komu to przeszkadza... FILM GENIALNY!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones