PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721161}
6,6 5 744
oceny
6,6 10 1 5744
4,8 8
ocen krytyków
Niewygodna prawda
powrót do forum filmu Niewygodna prawda

Film o tym jak to lewicowi dziennikarze dali ciała, nie sprawdzili dokumentów i puścili w związku z tym nieprawdziwy materiał na wizję. A przez resztę filmu płaczą jaki ten świat niesprawiedliwy, że za oczernianie wysoko postawionych ludzi wylatuje się z roboty. Aktorzy fajni ale przekaz nędzny. Jak to u lewaków. Im się zawsze wydaje, że to co oni myślą to jedynie słuszna prawda. Niestety najczęściej ta prawda to jedynie imaginacja pustych łbów.

Janekkowalski2011

Tak sie sklada, ze zupelnie prawdziwy - i nie jestem zadnym lewakiem czy prawakiem. Jestem obywatelka amerykanska.

ocenił(a) film na 4
cumartesi

O jej - jaki kabaret ;-) Jezdem hamerykanom wienc nie jezdem rzadnom lewaczkom czy prawaczkom ;-) Jezdem hamerykankom ;-) Obraz jest prawdziwy bo ja - hamerykanka - świadczę ;-) Gdybyś głupia babo wiedziała, jak mało znaczysz dla inteligentnych ludzi tylko dlatego, że masz jankeski paszport ;-) Walnij się w czoło comartesi to może obudzisz jeszcze dodatkowe cztery komórki nerwowe i będziesz mogła opróżnić pęcherz. Z amerykańskiego moczu ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Janekkowalski2011

Jakie zaczepki? Napisales post - odpowiedzialam na niego. Po to jest forum. Wole byc glupia niz byc zalosna prostaczka, ktora zazdrosci ludziom paszportu. Co do afery to wiem znacznie wiecej niz Ty, ktory zaczerpneles informacje z filmu i udajesz kozaka.

A teraz idz, gryz paznokcie, ze musisz siedziec w Polsce, bo Ameryke mozesz tylko w snach zobaczyc.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Janekkowalski2011

Nie tylko prostak, ale ksenofob i rasista. Masz ciekawe zycie.

ocenił(a) film na 4
cumartesi

Rasizm jest naturalny więc po prostu jestem normalnym człowiekiem. Ksenofobem nie jestem ale za to ty pewnie jesteś ksenofilem więc brak miłości do obcych uważasz za ksenofobię. Jakie to lewackie ;-) I faktycznie masz rację - mam ciekawe życie ;-) Niewiele osób może to szczerze o sobie powiedzieć.

cumartesi

Oczernia pani polaków ze względu na narodowość: "prymitywny, jak na prawdziwego Polaka przystalo" . Zgłaszam nadużycie.Jak pani śmie jeszcze kogoś nazywać cytuję "ksenofob i rasista". Od razu deklaruję się. Nie zamierzam wchodzić z panią w żadną dyskusję na tym forum.

Gloriadeus

Prosze bardzo, zglaszaj. Ja zglosilam powyzsze posty miesiac temu i zaden filmweb nie pofatygowal sie aby je przeczytac i usunac powyzsze rasistowskie i obrazajace mnie komentarze. Dalej tu beda wisiec jako idealny przyklad polskiego prawicowego spoleczenstwa.

cumartesi

No z neokomunistą to ja nie będę dyskutował.

Gloriadeus

Neokomunizm? Ja nie jestem nawet lewicowcem - glosuje jedynie na republikanow, w tym na oslawionego Busha. Nie zgadzam sie natomiast z rasizmem, ksenofobia i prostactwem. Jesli to mnie czyni neokomunistka, to prosze bardzo. Lepiej neokomunistka niz faszysta.

cumartesi

Ustawianie się w roli bojownika z ksenofobią i rasizmem to obecna śpiewka neokomunistów - spadkobierców komunistów którzy dawniej bronili robotników a kiedy ci im pokazali figę przeobrazili się w obrońców kobiet i tzw. mniejszości seksualnych.Komunizm jest tak samo zły jak faszyzm za to trwa dłużej i kosztował więcej ofiar.Z ciebie to taki republikanin jak z koziej dupy trąba.Z kimś komu nazwanie neokomunistą podoba się nie będę prowadził dalszej dyskusji.To tak samo jakbym dyskutował z neonazistą.

Gloriadeus

Och, masz co do mnie mylnie mniemanie, ale dla ciebie moge byc nawet super neokomunistka. Tak jak mnie nie bawi rozmowa z faszystami, bo to jak grochem o sciane. Nie jestem rasistka, a poniewaz uprzedzenia rasowe i spoleczne mnie smiesza, wiec musze byc komunistka. Ciekawy tok myslenia. Faszysci mysla tymi samymi kategorami. Zegnam. Mam nadzieje, ze bez odbioru.

ocenił(a) film na 6
Janekkowalski2011

Masz wiele racji, ale wydaje mi się, że cała "śmietanka" amerykańska jest wychylona mocno w lewo. Co jest winą przekupnej demokracji, która robi za religię.

ocenił(a) film na 4
Krzypur

Każdy kto oglądał "Free States of Jones" wie, że Komunistyczna Partia Ameryki osiągnęła wszystkie zamierzone cele. Czerwoni w Hollywood rządzą.

ocenił(a) film na 8
Janekkowalski2011

Wszystko fajnie, ale do jasnej ciasnej czy on tę służbę wojskową w końcu odbył czy nie??? Rozumiem, że wg twoich informacji ją odbył? Nawet tu na fw podzieliliście się na dwa obozy i obrzucacie się nawzajem gównem, a nikogo nie obchodzi gdzie ta prawda faktycznie leży :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones