PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721161}
6,6 5 744
oceny
6,6 10 1 5744
4,8 8
ocen krytyków
Niewygodna prawda
powrót do forum filmu Niewygodna prawda

Dałbym ósemkę

ocenił(a) film na 7

Bardzo dobry temat, świetna obsada a jednak w pierwszej połowie filmu troche nawala reżyserka. Czasem film przypomina trochę bezładnie sklejone sceny, innym znów razem widać, że reżyser nie ma kontroli nad aktorami - każdy odgrywa co do niego należy ale nie ma należytej spójności w tym wszystkim (czyli ekranowej "chemii"). Mimo wszystko polecam. Film ogląda się dobrze i przybliża ciekawą, być może nie wszystkim znaną historię. Więcej przeczytacie tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Killian_documents_controversy

Borys_17

A czy możesz mi powiedzieć jakie były te zarzuty wobec prezydenta? Bo na zwiastunie mowa tylko o uniknięciu służby wojskowej

ocenił(a) film na 7
edyska92

Wejdź sobie na stronę, którą to podałem. Jeśli nie czytasz po angielsku to odpowiedz na mojego posta - wtedy usiądę i napisze ci troche więcej :)

Borys_17

O kurczę, jaki miły z Ciebie i pomocny człowiek :-) Przywracasz wiarę w ludzi, szczególnie po dzisiajszym moim niezbyt udanym dniu! :-)

Z pośpiechu i czytaniu na telefonie kompletnie nie zwróciłam uwagi na linka. Rozumiem, że w filmie większość z tego linka jest poruszana? Bo na trillerze filmu napotkałam tylko zarzut tego, że nie był w wojsku i z tym oszukał, co wg mnie jeszcze nie jest wielkim przewinieniem biorąc pod uwagę, że są gorsze kłamstwa rządzących.

Będe miała okazję sprawdzić mój angielski, dziekuję i miłego wieczoru życzę!

ocenił(a) film na 5
edyska92

Trzeba pamiętać, że w Stanach służba w wojsku jest traktowana jako szczególny powód do dumy i kandydaci jeśli tylko mogą to prześcigają się w podkreślaniu swoich dokonań. Bush zaś migał się od służby w szczególnym okrasie jakim była wojna w Wietnamie. Ale film bardziej niż oskarżeniami wobec prezydenta zajmuje się pracą reporterską z której one wynikły i kwestiami etyki i odpowiedzialności dziennikarskiej.

Buggi

Dziękuję za wyjasnienie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones